KONST / Litografier / Litografi 8101303
nr 810 1303
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Roland Svensson (1910-2003), 46/110, signerad, motivets mått: 29x43
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:58:56
350 kr
500 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson